Over POPnl

POPnl is een samenwerkingsverband tussen de twaalf provinciale popkoepels en die van de steden Amsterdam, Rotterdam, Utrecht en Den Haag. POPnl houdt zich als vertegenwoordiger van alle muzikanten in Nederland bezig met provinciaal en gemeentelijk popmuziekbeleid, talentontwikkeling, onderzoek en rapportage. 

POPnl speelt een actieve rol in de ontwikkeling van popmuziek in heel Nederland. 
De activiteiten van POPnl zijn onder meer:
• De opzet en uitvoering van diverse projecten voor talentontwikkeling.
• Het gezamenlijk aanvragen van subsidies.
• De ontwikkeling en publicatie van onderzoek, zoals Pop Met Beleid, De Waarde van Pop en De Waarde van Pop 2.0.
• Organisatie panels over popbeleid tijdens Noorderslag;
• POPnl is lid van de Popcoalitie, een samenwerkingsverband tussen een groot aantal organisaties uit de pop- en dancemuzieksector.

POPnl Leden

bkkc

NOORD-BRABANT
BKKC 
Postbus 72 
5000 AB Tilburg 
T: 013 750 8461  
Teun van Irsel: 
t.vanirsel@bkkc.nl

www.bkkc.nl

CAF

FLEVOLAND
Centrum Amateurkunst Flevoland 
Agorabaan 3 
8224 JS Lelystad 
T: 0320 727 018
Boris van Vorstenbosch: 
boris@centrumamateurkunst.nl

www.centrumamateurkunst.nl

FrieslandPop

FRIESLAND
Friesland Pop 
Achter de Hoven 21
8933 AG Leeuwarden
T: 058 233 07 00 
info@frieslandpop.nl

www.frieslandpop.nl

GRAP

AMSTERDAM
GRAP
Postbus 10928 
1001 EX Amsterdam
T: 020 420 8160 
info@grap.net

www.grap.net

Popradar

DEN HAAG
Popradar
Postbus 53400
2505 AK Den Haag
T: 088 0241 400
Tijs van de Poll:
tijs@popradar.nl

www.popradar.nl

K&C

DRENTHE
Kunst & Cultuur Drenthe
Dr. Nassaulaan 5 
9401 HJ Assen 
T: 0592 336 999
Jan Stam: 
jan@kcdr.nl

www.kcdr.nl

NH-POP

NOORD-HOLLAND
NH-Pop 
Stadsplein 100a 
1181 ZM Amstelveen 
Onno Blom:
onno@duycker.nl

www.nhpoplive.nl

POPgroningen

GRONINGEN
POPgroningen 
Walstraat 34 
9711 VS Groningen 
T: 050 305 1471 
Sjoerd Nijland: 
sjoerd@popgroningen.nl

www.popgroningen.nl

Poppunt overijssel

OVERIJSSEL
Poppunt Overijssel 
Burg Drijbersingel 11
8021 DA Zwolle
Harold de Boer:
harold@poppuntoverijssel.nl

www.poppuntoverijssel.nl

Popunie

ROTTERDAM
Popunie 
Postbus 21450 
3001 AL Rotterdam 
T: 010 412 34 55 
info@popunie.nl

www.popunie.nl

Pop in Limburg

LIMBURG
Pop in Limburg
Mauritslaan 23
6161 HP Geleen
Paul Moerel: 
paul@popinlimburg.nl

www.popinlimburg.nl

ZB

ZEELAND
De Zeeuwse Bibliotheek
Postbus 8004
4330 EA Middelburg
T: 0118 654 000
Leontien Poppe:
lpoppe@dezb.nl

www.dezb.nl

De Coöperatie

UTRECHT
De Coöperatie
Postbus 278
3500 AG Utrecht
T: 030 2920 950
Tim van Reyswoud:
tim@decooperatie.net

www.decooperatie.net
POPnl speelt een actieve rol in de ontwikkeling van popmuziek in heel Nederland. • De ontwikkeling en publicatie van onderzoek, zoals Pop Met Beleid en De Waarde Van Pop.